Kamuflowanie blizn

Na wielu głowach można spotkać ślady mniejszych czy większych blizn. Niektóre z nich są delikatne – nabyte często jeszcze w czasie dzieciństwa i młodości. Inne, te bardziej widoczne, powstały podczas większych urazów, rozcięć lub oparzeń. Największe zaś blizny to efekt poważnych zabiegów chirurgicznych oraz przeszczepów będących świadectwem trudnej i często nierównej walki z łysieniem.

Niezależnie od okoliczności, w jakich blizny powstały, w naszym SMP Center istnieje możliwość skorzystania z zabiegu mikropigmentacji w celu kamuflażu blizn. Z zabiegów tych korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którym zależy na zlikwidowaniu wszelkich niedoskonałości estetycznych związanych z pamiątkami doświadczeń z przeszłości.

Mikropigmentacja, której zadaniem jest zakamuflowanie blizn skutkuje uzyskaniem efektu imitacji rosnących włosów – a dokładniej uwidocznienia wirtualnych cebulek włosowych. Praca w obszarach blizn zawsze wiąże się z większą uwagą, dlatego też wymaga dodatkowej wiedzy od tego, kto wykonuje zabieg.

SMP Center to miejsce, w którym zabiegi kamuflażu blizn wykonują najlepsi fachowcy, dysponujący specjalistyczną wiedzą, wykorzystujący najnowocześniejsze metody oraz sprawdzone materiały.