Rezultaty

Efekty mikropigmentacji najlepiej można ocenić po całkowitym wygojeniu skóry głowy nie mniej są one zadowalające już w kolejnych kilku dniach po pierwszym zabiegu. Sami klienci zwykli są żartować mawiając, że „problem mają już z głowy”. Cieszą się ze świetnych efektów, ponieważ przez „drobną” zmianę znacząco poprawiają swój wizerunek.

Mikropigmentacja medyczna rezultaty

Klient przed zabiegiem ze sporymi obszarami skóry głowy pozbawionymi naturalnych cebulek włosów. Przeprowadziliśmy rozmowę, na której wyjaśnione zostały ewentualne przeciwwskazania. Objaśniliśmy metodę pigmentacji i przedstawiliśmy projekt „mikrofryzury”. Finalny efekt miesiąc po zakończeniu zabiegu. Naturalny wygląd odnowionej fryzury to podstawa.

Mikropigmentacja medyczna rezultaty

Zestawienie – jeszcze przed zabiegiem i tuż po korekcie. Widoczne delikatne zaczerwienienie przez co pigment wydaje się lekko „podbity” a czasami trochę nierównomierny na niektórych obszarach. Jest to całkowicie normalne zjawisko, które szybko ustępuje. Podczas gojenia pigment stabilizuje się w skórze tworząc efekt spójny z naturalnymi cebulkami włosów.

Mikropigmentacja medyczna rezultaty

Klient bardzo zadowolony z pierwszej mikropigmentacji po miesiącu przybył na drugi etap zwany korektą. Zabieg wykonany sprawnie i bezboleśnie pozwolił na chwilę odprężenia od pędu życia codziennego. Podczas drugiego spotkania dopełniliśmy i wyrównaliśmy odcień mikrowłosków do uzyskania idealnego efektu.

Mikropigmentacja medyczna rezultaty

Zdjęcia wykonane jeszcze podczas zabiegu. Efekt po pierwszej pigmentacji. Standardowo lekkie zaczerwienienie. Zaproponowane podczas projektowania linii frontalnej „ostrzejsze” zakole w pełni sprostało oczekiwaniom klienta.

Życie to sztuka wyborów, czyli optymalizacja rozwiązań różnych potrzeb i problemów.
Dla większości przypadków łysienia optymalnym rozwiązaniem jest mikropigmentacja w SMP-CENTER.